SSS

Yelkenli tekne kiralamak için en ideal sezon nedir?
Tekne kiralamak için erken rezervasyon yapmanızda yarar var. Özellikle temmuz ve ağustos gibi yüksek sezon aylarında tercih edebileceğiniz tekne seçeneği daha az oluyor. Mavi yolculuk sezonu nisan ayında başlıyor ekim ayında sona eriyor.
Nasıl Tekne Kiralanır?
Teknelerimiz Türk bayraklı olup kaptansız(bareboat) kiralamalarda amatör denizci belgesi(ADB) ve kısa mesafe telsiz operatörü belgesi(KMT) yeterlidir.
Teknemize Ulaşım Nasıl Olur?
Teknelerimiz Marmaris Orhaniye(Kızkumu) mahallesinde bulunmaktadır. Marmaris-Orhaniye arası dolmuş ve otobüs ulaşımı son derece rahattır. Kendi aracı ile gelemeyecek olan misafirlerimizin Marmaris-Orhaniye ulaşımlarını ücretsiz karşılamaktayız.
Tekne Kiralama Fiyatları ve Ödeme Seçeneklerini Nasıl Öğrenebilirim?
Tekne kiralama fiyatlarını, sayfanın üst kısmında bulunan fiyatlar bölümünden öğrenebilirsiniz..Detaylar için telefon veya mail ile iletişime geçebilirsiniz.
Teknelerimiz Nerededir?
Teknelerimiz Orhaniye Cennet Marine iskelesinde bulunmakta olup çıkış ve dönüşler bu noktadan yapılmaktadır. Ancak misafirlerimizin talepleri doğrultusunda başka bir lokasyondan (Bodrum,Marmaris,Göcek vb.) çıkış ve dönüş mümkündür. Bu durımda tekne transferi ve bağlama ücretleri gibi ekstra ücretler misafirlerimizce karşılanır.
Belirtilen Fiyatlar Dışında Ek Bir Ödeme Yapmam Gerekir Mi?
Kaptanlı kiralamada kaptan ücreti,alışverişler,marina veya ücretli iskelelere bağlama tutarları misafirlerimizce karşılanır.
Yanımızda neler getirmeliyiz?
Güvertede deniz ayakkabısı dışında bir ayakkabı ile gezilmemelidir. Kara turlarınız için yanınızda spor ayakkabısı getirebilirsiniz.